Movies
Ratings
335
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
PolarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0