Movies
Ratings
616
Blue JasmineRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The MasterRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 1.0