Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The BowRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0