Titles you rated
- Star in My HeartRated ★ 4.5
- The Final MatchRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- JealousyRated ★ 4.5
- FeelingsRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.5
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0