Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0