Titles you rated
TrainspottingRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0