Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5