Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5