Titles you rated
CarnageRated ★ 4.0
Life of Hollywood KidRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
True GritRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
How To Top My WifeRated ★ 1.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 2.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
MotherRated ★ 5.0
Last Action HeroRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 2.0
A Perfect WorldRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0