Movies
Ratings
177
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0