Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0