Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Haters Back Off!Rated ★ 4.0