Titles you rated
Sing StreetRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0