Movies
Ratings
78
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0