Titles you rated
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 1.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 1.0
Who Am I?Rated ★ 1.0
As OneRated ★ 1.0
Ip Man 2Rated ★ 1.0
Fist of FuryRated ★ 1.0