Movies
Ratings
59
RED 2Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0