Movies
Ratings
1372
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 1.5
Late SpringRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Hart's WarRated ★ 3.5
Appleseed: Ex MachinaRated ★ 3.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.5