Series
Ratings
27
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5- Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 4Rated ★ 5.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 5Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 5.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5