Movies
Ratings
50
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BossRated ★ 5.0
When Evil LurksRated ★ 0.5
Funny GamesRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 2.0
CocoRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 2.5