Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Problem Child in HouseRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5