Movies
Ratings
18
PicnicRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 1.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
I WishRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0