Titles you rated
AnastasiaRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5