Series
Ratings
46
OverlordRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 불멸의 진시황Rated ★ 3.0
- 영국의 품격, 브리티시 럭셔리를 만나다Rated ★ 3.0
Treasure HuntersRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0