Movies
Ratings
52
ShineRated ★ 5.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0