Movies
Ratings
109
Cast AwayRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0