Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0