Series
Ratings
35
Good Bye My PrincessRated ★ 3.0
The Romance of Hua RongRated ★ 5.0
Bloody RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0