Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 2.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5- House of the QueenRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 5.0