Movies
Ratings
426
Green BookRated ★ 4.0
Her Will Be DoneRated ★ 2.5- MazeRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5