Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
CommissionRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Good BoyRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
Monkey ShinesRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5