Titles you rated
SherlockRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
MirandaRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0