Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.5
School 2017Rated ★ 2.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0