Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5