Titles you rated
Queen MantisRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Dear.MRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Andy Warhol DiariesRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 1.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5