Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
The Last GodfatherRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 1.0
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 0.5
VertigoRated ★ 3.5