Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 2.0
BargainRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5