Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5