Movies
Ratings
54 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 Intimate StrangersRated ★ 3.5 Intimate StrangersRated ★ 3.5
 Spider-Man 2Rated ★ 4.5 Spider-Man 2Rated ★ 4.5
 The HimalayasRated ★ 5.0 The HimalayasRated ★ 5.0
 My Name is Loh KiwanRated ★ 3.5 My Name is Loh KiwanRated ★ 3.5
 MoanaRated ★ 5.0 MoanaRated ★ 5.0
 BraveRated ★ 3.5 BraveRated ★ 3.5
 The Greatest ShowmanRated ★ 3.5 The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
 SearchingRated ★ 3.0 SearchingRated ★ 3.0
 Little ForestRated ★ 5.0 Little ForestRated ★ 5.0
 Frozen IIRated ★ 3.5 Frozen IIRated ★ 3.5
 InceptionRated ★ 4.0 InceptionRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
 Enola HolmesRated ★ 3.0 Enola HolmesRated ★ 3.0
 Call Me by Your NameRated ★ 3.5 Call Me by Your NameRated ★ 3.5
 3 IdiotsRated ★ 3.5 3 IdiotsRated ★ 3.5
 Swing KidsRated ★ 4.0 Swing KidsRated ★ 4.0
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0