Titles you rated
- The AggressivesRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Millennium MamboRated ★ 5.0
Café LumièreRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 3.5
Chasing the DragonRated ★ 4.0
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.5
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 2.5
Marry My Dead BodyRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0