Movies
Ratings
309
GarfieldRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Flintstones in Viva Rock VegasRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
BratzRated ★ 5.0
Killer Bride's Perfect CrimeRated ★ 4.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 4.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 4.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0