Movies
Ratings
702
Panic RoomRated ★ 3.5- The Scattered Mind WomanRated ★ 2.0
- Summer EchoesRated ★ 3.0
- Fish in the PoolRated ★ 4.5
- Whispering WaterRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pain and GloryRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 3.5- Love in the Tinder ageRated ★ 3.0
- The Price of GoodbyeRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 2.5
LoveRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Super Happy ForeverRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 2.5
Method ActingRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0