Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0