Movies
Ratings
762
The SubstanceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Paddington in PeruRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Spring NightRated ★ 2.5- A Girl with Closed EyesRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5