Movies
Ratings
146
GodzillaRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0