Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0