Titles you rated
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5