Series
Ratings
34 The Bold TypeRated ★ 4.5 The Bold TypeRated ★ 4.5
 HyoukaRated ★ 3.0 HyoukaRated ★ 3.0
 Gu Family BookRated ★ 3.0 Gu Family BookRated ★ 3.0
 ChihayafuruRated ★ 3.0 ChihayafuruRated ★ 3.0
 The CrownRated ★ 4.0 The CrownRated ★ 4.0
 Cheese in the TrapRated ★ 3.0 Cheese in the TrapRated ★ 3.0
 Live OnRated ★ 4.0 Live OnRated ★ 4.0
 Emily in ParisRated ★ 3.0 Emily in ParisRated ★ 3.0
 Gilmore GirlsRated ★ 3.5 Gilmore GirlsRated ★ 3.5
 God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0 God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
 Doctor PrisonerRated ★ 3.5 Doctor PrisonerRated ★ 3.5
 Nevertheless,Rated ★ 4.5 Nevertheless,Rated ★ 4.5
 EXO's SHOWTIMERated ★ 4.0 EXO's SHOWTIMERated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
 Designated SurvivorRated ★ 3.5 Designated SurvivorRated ★ 3.5
 Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5 Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
 Empress KiRated ★ 3.5 Empress KiRated ★ 3.5
 One Spring NightRated ★ 4.5 One Spring NightRated ★ 4.5
 W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5 W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0