Titles you rated
- The FrogRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Divorce InsuranceRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Potato LabRated ★ 3.0- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0