Series
Ratings
89
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars Season 6Rated ★ 3.0
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Andor Season 1Rated ★ 5.0
The AcolyteRated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0