Movies
Ratings
830
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.0